Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Groomerów

Nasz zarząd składa się z profesjonalistów z szeroką wiedzą i pasją do pielęgnacji zwierząt, którzy wspólnie pracują nad rozwijaniem branży groomerskiej w Polsce. Dążymy do promowania najwyższych standardów w tej dziedzinie, organizowania edukacyjnych warsztatów oraz zapewnienia wsparcia i rozwoju dla naszych członków. Poznaj naszych liderów.

magdalena błońska
prezes

Bogna Andrzejczyk
wiceprezes

Paulina Orzeł
Sekretarz

krzysztof czarnecki
wiceprezes

Komitet organizacyjny Polskiego Stowarzyszenia Groomerów

Nasz Komitet składa się z doświadczonych profesjonalistów z różnych dziedzin, którzy poświęcają swój czas i wiedzę dla rozwoju naszej branży groomerskiej w Polsce. Wspólnie pracujemy nad planowaniem i organizacją ważnych wydarzeń, szkoleń oraz inicjatyw, które mają na celu podniesienie jakości usług i świadczeń dla naszych członków.

mariusz świercz
przewodniczący

kamila urdas
zastępca przewodniczącego

bartłomiej zdziesiński
zastępca przewodniczącego

Komisja Rewizyjna Stowarzyszenia Polskiego Groomerów

Komisja Rewizyjna Stowarzyszenia Polskiego Groomerów to grupa zaangażowanych profesjonalistów, których głównym celem jest zapewnienie przejrzystości i integralności działań stowarzyszenia. Nasza komisja jest odpowiedzialna za ocenę finansów i działalności Stowarzyszenia, a także monitorowanie zgodności z przepisami i regulacjami. Działamy niezależnie, dbając o to, by środki Stowarzyszenia były wykorzystywane w zgodzie z naszymi statutami i wartościami. Nasza praca wspiera utrzymanie wysokich standardów etycznych i sprawiedliwego zarządzania, zapewniając członkom Stowarzyszenia spokojną i pewną przyszłość.

beata gazecka
przewodniczący

wiesława latoś

dorota gusowska